تجلیل از اساتید مشاور انجمن‌های علمی مقام‌آور در دوازدهمین و سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت - پلینک

تجلیل از اساتید مشاور انجمن‌های علمی مقام‌آور در دوازدهمین و سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت


دوشنبه, 06 اردیبهشت 1400

دکتر عزیز حبیبی در مراسم تجلیل از اساتید مشاور انجمن‌های علمی مقام‌آور در دوازدهمین و سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت با بیان اینکه ترویج علم یک کار فرهنگی است، گفت: بهترین کار علمی فرهنگی که می‌شود در دانشگاه انجام داد، کار علمی است.
وی با بیان اینکه انجمن‌های علمی نقش ویژه‌ای در دانشگاه داشته و حمایت همه جانبه از فعالیت‌های آنان صورت می‌گیرد، افزود: امید می‌رود امسال نیز همانند سال‌های گذشته شاهد جهش در فعالیت‌های انجمن‌های علمی باشیم.
حبیبی دانشگاه را محل تضارب آرا دانست و تصریح کرد: در همین راستا برگزاری نشست‌ها و سخنرانی‌های مختلف با استفاده از ظرفیت اساتید ملی و بین‌المللی از طریق فضای مجازی باید مهم شمرده شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه کارهای علمی و پیشرفت‌های علمی یک برنامه بزرگ فرهنگی است، گفت: در سایه همدلی، همکاری و همیاری موفقیت‌ها به دست می‌آید.
وی با بیان اینکه از اساتید انتظار می‌رود به عنوان یک الگوی ملی و اسلامی برای دانشجویان عمل کنند، افزود: دانشجویان نیز باید به عنوان یک دانشمند پرورش یابند تا در آینده مثمر ثمر واقع شوند.
دکتر عباس فنی‌اصل معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه انجمن‌های علمی از ۵ سال گذشته با شعار هر رشته یک انجمن علمی فعالیت خود را با جدیت دنبال می‌کنند، گفت: این حرکت و خیزش از ۵ سال گذشته شروع شده و سال به سال تقویت می‌شود.
دکتر معراج شرری مدیر حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه بخش فرهنگی و انجمن‌های علمی دانشگاه دارای حرکتی پویا هستند، گفت: علی‌رغم شرایط کرونایی و حرکت در فضای مجازی، انجمن‌های علمی دانشگاه طی یک سال گذشته ۵۶۷ برنامه اجرا کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن رشد ۳۰ درصدی داشته است.
وی با بیان اینکه انجمن‌های علمی دانشگاه در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت با ۹ مقام و حضور در جمع دانشگاه‌های برتر درخشیدند، گفت: در این میان تعداد مقام‌های دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی از سایر دانشکده‌ها بالا بود.
گفتنی است در ادامه از دکتر اردشیر جوانمردزاده، دکتر یونس پوربیرامی، دکتر مرتضی برمکی، دکتر محمد احمدی، دکتر مهدی محب‌الدینی، دکتر مهسا پورکاشانی، دکتر یونس پوربیرامی، دکتر قهرمان سهرابی، دکتر علی روشنیان‌فرد، دکتر نرگس ساداتی، دکتر پریسا شیخ‌زاده، دکتر بیتا معزی‌پور و دکتر ماندانا امیری به عنوان اساتید مشاور انجمن‌های علمی مقام‌آور در دوازدهمین و سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت و دکتر اکبر قویدل و دکتر جواشیر عزیزی رئیس و معاون آموزشی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی که دانشکده دارای بیشترین مقام در این جشنواره بودند، تجلیل به عمل آمد.